Erler Zimmer Polska
Open Medis
Polish Distributor of Erler-Zimmer Germany
Erler Zimmer Polska Open Medis
Polish Distributor of Erler-Zimmer Germany
Logowanie     Koszyk
Zaloguj się:
Adres e-mail:
Hasło:
Zapomniałeś hasło?
Jeżeli nie pamiętasz hasła kliknij tutaj
Nie masz konta?
Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj

❖ Elastyczny szkielet stopy z fragmentami kości podudzia

Nr ref: ERLER: 6056
Elastyczny szkielet stopy z fragmentami kości podudzia - zdjęcie nr: 1 Elastyczny szkielet stopy z fragmentami kości podudzia - zdjęcie nr: 2 Elastyczny szkielet stopy z fragmentami kości podudzia - zdjęcie nr: 3 Elastyczny szkielet stopy z fragmentami kości podudzia - zdjęcie nr: 4

Informacja o produkcie: Elastyczny szkielet stopy

Naturalnej wielkości elastyczny model stopy człowieka z fragmentami kości podudzia. Poszczególne kości zostały połączone za pomocą specjalnej gumki co czyni ten model bardzo ruchomym. Jest to cecha odróżniająca ten model od innych podobnych produktów dostępnych na rynku.  Jego konstrukcja pozwala ponadto  na wykonywanie ruchów translatorycznych i anatomicznych w poszczególnych stawach stopy a ze względu na obecność fragmentów kości podudzia także ruchów w stawie skokowym górnym.

Tak skonstruowane modele anatomiczne stanowia idealna pomoc do nauki dla fizjoterapeutów, terapeutów manualnych, lekarzy, studentów studiów medycznych.

Model przedstawia:

  • dystale fragmenty kości podudzia (piszczelową i strzałkową),
  • kości stępu (kość skokowa, piętowa, 3kości klinowe, kość łódkowata, kośc sześcienna),
  • kości śróstopia,
  • paliczki

Informacje dodatkowe

  • zastosowanie specjalnych, elastycznych gum jako połączeń poszczególnych kości sprawia, że model jest wysoce elastyczny

 

Zapytaj o cenę
tel: +48 605 999 769, adres e-mail: kontakt@erler-zimmer.pl
Wybrany przez Ciebie produkt: Elastyczny szkielet stopy z fragmentami kości podudzia
Imię i nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Adres e-mail:
Wiadomość:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OpenMedis danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest OpenMedis z siedzibą w Krakowie przy ul. Klonowica 25. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.

❖ Inni Klienci oglądali również

Wykonanie strony internetowej - Devilart